درباره ما

گروه بین المللی اوکراین نیوز 

گروه بین المللی ویزا سنتر در سال 2010 میلادی (1388 هجری شمسی) با همکاری وکلا و چند تن از ایرانیان مقیم اوکراین در زمینه مهاجرت به کشور اوکراین ایجاد شده است.

هدف ما در ابتدا آگاهی و مساعدت و اطلاع رسانی در زمینه امور مهاجرت و اخذ ویزا و همینطور مشاوره در این زمینه ها بود که به مرور زمان به علت تخصص و تجربه کاری در این زمینه، گروه خود مستقیما وارد عمل شده و اقدام به اخذ ویزا و اقامت کشور اوکراین نموده است.

گروه ویزا سنتر در زمینه های ارسال دعوت نامه و مهاجرت و اخذ تمام اقامت های قانونی کشور اوکراین اعم از موقت و دائمی و دانشجویی و غیره فعالیت دارد و روز به روز به دامنه فعالیت های خود افزوده و نیروهای متخصص خود را افزایش می دهد.

ما همواره سعی داریم تا با هماهنگی از سازمانهای دولتی مربوطه در اوکراین، اطلاعات کامل و به روزی را در اختیار ایرانیان عزیز قرار دهیم و شما میتوانید از کانال های ارتباطی ما با کارشناسان ما در تماس بوده و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با مراجعه به وب سایت ما، در جریان آخرین اخبار و تحولات کشور اوکراین و همینطور گروه ما باشید.

 گروه ماهمواره  آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان است و با عنایت پروردگار متعال و همینطور یاری شما عزیزان ما سعی داریم هرروز بهتر و بهتر شده و خدمات بهتر و کاملتری را برای شما ارائه دهیم .

آخرین اخبار و مطالب

رفع شایعه تولد فرزند در اوکراین
پنج شنبه 1398/3/9

تولد فرزند برای افراد خارجی در کشور اوکراین,دلیلی بر اخذ شهروندی و یا دریافت پاسپورت اوکراینی نمیشود و فرزند متولد شده تا سن هجده سالگی زمان دارد تا کاغذشهروندی در...

اقامت مادام العمر اوکراین
سه شنبه 1398/3/7

گروه بین المللی ویزا سنتر , تنها موسسه قانونی در اخذ اقامت دائم کشور اوکراین با مجوز رسمی

...

جشنواره غذاهای بین المللی در اوکراین
دوشنبه 1398/3/6

از روز پنج شنبه سی و یک می تا روز یکشنبه دوم زوئن در شهر خارکوف اوکراین جشنواره غذاهای بین المللی برگزار خواهد شد.گفته میشود بازدید کنندگان علاوه بر تست غذاهای کشور...

متن ویژه

بالاترین سطح عملکرد مخصوص آدم هایی است که متمرکز، خلاق، و فکور هستند،

کسانی که می دانند هر مشکل را یک فرصت ببینند. 

تمامی حقوق این وب سایت برای گروه ویزا سنتر محفوظ می باشد.